לופטים עם מערכת הגברה מהסרטים!

השכרת לופטים עם ציוד הגברה איכותי

השכרת לופטים עם ציוד הגברה איכותי משדרגת את האירוע בכמה רמות. במקום להתפשר על מערכת ההגברה הבסיסית שמספק כל לופט, מקבלים מערכת משוכללת ואיכותית שמקפיצה את איכות הסאונד במקום. זה לא משנה אם חוגגים מסיבת רווקים, מסיבת צהריים פתוחה, יום הולדת או מסיבת גיוס – בכל אירוע אנשים רוצים לזוז, לרקוד ולהיכנס לאוירה כמו שצריך. כיום, הכוח של המוסיקה ושל סאונד איכותי הוא פשוט מדהים. מנגנים להיט עכשווי בווליום גבוה – וכולם נכנסים לאוירה.

בחירת מערכת הגברה בהתאם לצרכים שלכם

לפני ששוכרים מערכת הגברה לאירוע, יש לפרט בפני איש הסאונד מספר נתונים כלליים. גודל המקום, כמות המוזמנים, פתוח או סגור, גודל רחבת הריקודים, החומר ממנו בנוי הלופט, חלוקת החדרים, אופי האירוע ועוד. ישנן מערכות הגברה קטנות ואיכותיות, וישנן מערכות עוצמתיות במיוחד, שנועדו עבור לופטים גדולים יותר, כולל לופטים עם חצר חיצונית (בה נדרשת הגברה מעט שונה).איש סאונד מקצועי, ידע להתאים את עוצמת המערכת לסוג החלל והאירוע, ואף לחסוך לכם באופן זה הוצאות מיותרות.

מערכת הגברה אינה יקרה!

כשמזמינים לופטים, יש להביא בחשבון הוצאות נלוות כמו אלכוהול, שתיה, אוכל, קייטרינג, משחקי מחשב, מוסיקה, אביזרים שונים, מתוקים, חטיפים, פינוקים ועוד. מערכת הגברה היא אחת ההוצאות הזולות יותר והמשתלמות ביותר. בעבור סכום נמוך יחסית, ניתן להשכיר מערכת הגברה סופר איכותית, שתספק לכל האורחים את החוויה המיוחדת של סאונד מקצועי.

מערכות הגברה ותאורה – צפה במחירון

לופטים למסיבות עם פינוקים נוספים

במידה והנכם מתכננים להפיק מסיבה גדולה, דעו שקיימות מספר אטרקציות נוספות שמשדרגות כל אירוע. למשל: תותח קצף עבור לופט שיש בו בריכה או ג'קוזי גדול. פינות זולה אסתטיות בסמוך לבריכה הן פתרון נהדר למסיבות צהרים. שולחנות משחק הן בכלל פריט חובה בהרבה מסיבות! דוכני מזון יכולים לשדרג כל אירוע: עגלת קפה, עגלת גלידה, מכונת פופקורן, מתוקים ועוד. חברה אשר משכירה מערכות הגברה עבור לופטים, משכירה בד"כ מגוון אטרקציות נוספות. בעת ההזמנה, כדאי לברר לגבי אפשרויות מומלצות נוספות, כי המחיר יהיה זול יותר וכך ניתן "לתפוס 2 ציפורים במכה אחת".

מתי חייבים הגברה איכותית?

לסיכום, ישנם מספר סוגי אירועים המחייבים הגברה איכותית יותר. כלומר יש אירועים בהם הגברה איכותית יכולה לשדרג את האירוע במספר רמות! אירועים לדוגמא:
 

  • השקות נוצצות
  • מסיבת ששי בצהרים
  • מסיבת יום הולדת לילדים
  • מסיבת רווקות
  • לופט למסיבת פרטית
  • לופטים עבור מסיבת בריכה
  • ערבי קריוקי
  • מסיבות גיוס

באירועים כגון אלו, ההגברה היא המפתח למסיבה מוצלחת. רק כאשר איכות הסאונד גבוהה מספיק (ושמים מספיק ווליום) – מקבלים את האפקט המסיבתי החשוב כל כך. בהקשר זה, חשוב לציין את מיקומים היוצא דופן של לופטים לאירועים. לרוב, לופטים ממוקמים באיזורי תעשייה (תל אביב, פתח תקווה, ראשון לציון, חולון, בת ים, נתניה, אשדוד, אשקלון ועוד). המיקום הזה מאפשר לחוגג "להתפרע" עם ווליום חזק ולחגוג כמו שצריך. מערכת הגברה איכותית היא בדיוק הדבר שיאפשר לכם לחגוג עד הסוף, בצורה שאף אחד לא ישכח את המסיבה הזו!

מקרנים ומסכים למסיבה – לחץ לצפייה 

לופטים עם הגברה
תאורה והגברה ללופטים
רמקולים איכותיים
סגירת תפריט