האירוע שלכם מתקרב בצעדי ענק ואתם תוהים מה הם הדברים שאסור לכם לשכוח כאשר אתם מרימים אירוע. הקמת אירוע הינה מלאכת מחשבת של ממש הטומנת בחובה לא מעט אתגרים ותפעול של מספר מלאכות בו זמנית. אנחנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – בדיוק לשם כך אנחנו פה, לעשות לכם סדר.

1. אל תשכחו להגדיר תקציב מראש

אחד מן הדברים החשובים ביותר כאשר אנחנו מרימים אירוע הוא עניין התקציב, אנחנו בראש ובראשונה נרצה להגדיר תקציב מראש אותו אנו מעוניינים להשקיע לשם הפקת האירוע. כאשר אנחנו עובדים עם תקציב מוגדר מראש אנחנו פחות חשופים להפסדים כספיים ולבזבוז משאבים שלא הכרחי. כמו כן, הגדרת תקציב מגיעה יחד עם תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת עם כל הדברים שאנחנו צריכים לשם תפעול האירוע. 

2. אטרקציות לאירוע – משדרגות את האירוע אלפי מונים

אטרקציות לאירוע נחשבות לאחד מן החלקים החשובים ביותר בכל אירוע, דרך אטרקציות לאירוע אנחנו יכולים להעצים אלפי מונים את האירוע שלנו ולתת לאורחים שלנו חוויה בלתי נשכחת. אנו רואים מגוון רחב של אטרקציות וניתן להתאים את האטרקציות לסוג האורחים, לאופי האירוע ולגיל המבוקש. 

3. אל תתפשרו על ריהוט לאירועים

ריהוט לאירועים הוא חלק בלתי נפרד מן האירוע שלכם ומשפיע עליו רבות, אנו נרצה לתכנן ולאפיין את האירוע שלנו בצורה נכונה מבחינת ריהוט. כאשר אנחנו מדברים על ריהוט אנו רואים – שולחנות בר לאירועים, כיסאות לאירועים ופריטים אחרים. 

מעבר לפריטים פונקציונאליים, שולחנות אירועים ואף כיסאות לאירועים מהווים פריט עיצובי לכל דבר ועניין אשר משפיע על הנראות של האירוע שלנו – לכן אנחנו נרצה לקחת זאת בחשבון.

4. לוקיישן זה שם המשחק

לוקיישן זה שם המשחק, על אחת כמה וכמה כאשר אנחנו מדברים על אירוע. אנו נרצה לתכנן את הלוקיישן שלנו בהתאם לצרכים התקציביים שלנו, הפונקציונאליים, העיצוביים ובהתאם לקהל היעד. בחירה נכונה של לוקיישן משליכה על האירוע כולו.

5. ייעוץ הכרחי עם בעל מקצוע המתמחה בהפקת אירועים

אנחנו רואים חשיבות בייעוץ עם בעל מקצוע המתמחה בהפקת אירועים, ריהוט לאירועים לצד אטרקציות לאירוע. בעל מקצוע זה ידע לאפיין את הצרכים שלנו ויעזור לנו לבנות תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת לצד הקמה נכונה ובריאה של האירוע – כך אנחנו שהאירוע שלנו נמצא תחת ידיים טובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *