דוכני מזון

דוכני מזון

דוכני מזון נמצאים כמעט בכל אירוע כיום, בין אם מדובר בחתונה מפוארת או יום הולדת בו האורחים הם בעיקר ילדים ובני נוער. הם צבעוניים, טעימים, מגוונים ומוסיפים המון לכל אירוע. דוכני מזון לאירועים יכולים להחליף את שירותי הקייטרינג באירועים רבים ויכולים לבוא גם כתוספת לשירותי הקייטרינג ולשמש באזור קבלת הפנים במתחם. 

אלו דוכני מזון לאירועים נמצא ברנטו?

רנטו הינה מהחברות המובילות בישראל להשכרת אטרקציות וציוד לאירועים. נשמח לספק לכם ממגוון דוכני המזון לאירוע שלכם: עמדות קרפים, דוכן נקניקיות, דוכני פיצות, מכונות ברד, דוכן קפה, דוכן פופקורן, דוכן גלידות, דוכני מתוקני ועוד מגוון רחב של דוכני אוכל ושתייה לאירוע שלכם, מכונות אוכל ושתייה, מזנונים ועוד. 

לאילו אירועים דוכני מזון עשויים להתאים?

דוכני מזון עשויים להתאים למגוון רחב של סוגי אירועים פרטיים ועסקיים כאחד: חתונות, ימי הולדת, בר/בת מצווה, פסטיבלים וירידים בפארק או בטבע, השקות, כנסים, אירועי חברה, ימי סטודנט ועוד. יתרון נוסף של דוכני המזון הוא המגוון המאפשר לבעל האירוע להזמין את הדוכנים המתאימים ביותר לקהל היעד שלו.

איך לבחון את דוכני המזון המתאימים לכם ביותר?

  • קהל היעד – ראשית אתם רוצים לבחון מי קהל היעד באירוע? עבור ילדים יש דוכני מזון מדליקים שעשויים להתאים יותר כמו דונטס, גלידות, נקניקיות, שערות סבתא ועוד. עבור הקהל המבוגר דוכן קפה, קינוחים מיוחדים או פיצות בטאבון עשויים להתאים יותר. 
  • האם זה מחליף אוכל או בנוסף? – אם אתם מזמינים אוכל במסגרת שירותי קייטרינג תוכלו להזמין דוכני מזון של קינוחים, גלידות ומאפים שונים.
  • כמות האורחים – הרצון לגוון הוא מובן וברור אולם אין טעם לרכוש 10 דוכני מזון שונים לאירוע של עד 100 אנשים למשל. לעתים 3-4 דוכני מזון באירועים קטנים שכאלה עשויים להספיק.
  • תקציב – בדקו את העלויות של דוכני המזון והשתדלו לעמוד בתקציב שלכם.