מתקנים מתנפחים

רנטו כאן כדי לעשות לאורחים באירוע שלכם כיף – הרבה כיף. כאשר מדובר באירוע בו האורחים העיקריים הם ילדים ובני נוער תוכלו להוסיף להם הרבה כיף ועניין עם מתקני מתנפחים במגוון סוגים, סגנונות עיצוב, צבעים ועוד. אלה יספקו לילדים שעות רבות של כיף, שחרור אנרגיות ואדרנלין גבוה שמתפרץ החוצה בצורה של חיוכים, שמחה ואושר. 

אילו סוגים מתנפחים לאירועים נמצא ברנטו?

רנטו מציעה מגוון רחב של מתקני מתנפחים לאירועים: מגלצ'ות, מתנפחים המשלבים פעילויות מים, טירות מתנפחות, מתנפחים ענקיים, ירי ברובים מתקן מתנפח אינטראקטיבי, מתנפח חד קרן ועוד. המתנפחים עשויים להתאים לילדים בגילאים שונים ובכמויות שונות על המתקן בו זמנית. כל המתקנים חדשים ואיכותיים, בעלי תו תקן בטיחות ישראלי ואישור מהנדס בטיחות. ניתן להשכיר גם מפעיל מקצועי שילווה אתכם וישמור על הילדים בעת השימוש במתקן. 

היתרונות של מתנפחים באירוע שלכם:

  • מגוון סוגים של מתנפחים לבחירה בהתאם לקהל היעד, גיל הילדים ועוד.
  • מתנפחים מדליקים לתפאורה כמו דנסר ענק למשל.
  • מתקני ג'ימבורי לילדים קטנים.
  • מתקנים שניתן לשלב עם מסיבות בריכה ופעילויות קיץ.
  • בעלי תו תקן בטיחות ישראלי ואישור מהנדס בטיחות.
  • מתקנים חדשים ואיכותיים.
  • עלות נמוכה יחסית לאטרקציה ביחס לערך שלה, הכיף וזמן הפעילות שהילדים יוכלו להעביר בה את הזמן במהלך האירוע.

מתנפחים לילדים

אצלנו תמצאו מגוון אדיר של מתנפחים לילדים באיכות הגבוהה ביותר. מתקנים בטיחותיים במצב חדש: טירות מתנפחות, אוהלים, בריכות כדורים, מתחם גיבורי על, מתחם נסיכות, מקפצות, מגלצ'ות ועוד.
השכרת מתנפחים לאירועים הינה משתלמת ביותר ומשדרגת כל אירוע בכמה רמות. ילדים פשוט מחכים לזה: מתנפחים לימי כיף, ימי הולדת, פסטיבלים, חגים ועוד. צרו קשר לפרטים אודות מבצעים חדשים!

מתנפחים למים

מתכננים אירוע? רוצים להזמין מתנפחים? אטרקציות? השכרת מגלשת מים הינה קלה ומהירה. זה אפילו לא יקר.
אין דבר שילדים אוהבים יותר מאשר להשתולל כמו שצריך במגלשות… זה בטיחותי!
השכרת מתנפחים לאירועים הינה משתלמת במיוחד ומשדרגת כל אירוע. השכרת מגלשת מים הינה פתרון מושלם עבור ימי כיף, ימי הולדת, קייטנות, מסיבות בגן, פסטיבלים ועוד מגוון אירועים פרטיים. צרו קשר עוד היום למידע אודות מבצעים חדשים! 
אצלנו תמצאו מגוון אטרקציות לבריכה, לרבות מגלשות מים, מתנפחים ותותחי קצף.

משחקים לבריכה

אין כמו מסיבות בבריכה עם משחקים שיפעילו אותנו בתוך המים. אצלנו תמצאו מגוון אטרקציות לבריכה, כמו כדורגל/כדורסל/כדורעף, בול פגיעה, משחקי קזינו ועוד.