אחד הדברים החשובים ביותר בראשו של מארגן האירוע הוא היכולת להגיע אל האורחים ולספק להם חוויה גדולה מהחיים. במגוון אירועים בהם קהל היעד הינו בוגר יותר שולחנות בר לאירוע שלכם עשויות להתאים ככפפה ליד. שולחנות אלו גבוהים משולחנות רגילים לאורך מצד אחד יהיו כיסאות בר עם רגליים ארוכות ומושב גבוה המתאים לשולחן, כאשר מצידו השני יעמוד בדרך כלל ברמן מקצועי ואנרגטי עם רוח צעירה שיספק לכם קוקטייל טעים או כוס יין טובה. שולחנות בר עשויים להתאים למגוון סוגי אירועים.

באילו אירועים נצטרך שולחנות בר ואיך להתאים את השולחנות לצרכים שלנו?

השכרת שולחנות בר עשויה להתאים לאירועים בהם יש קהל מבוגר הזקוק למקום בו יוכל לקחת אתנחתא קלה מהמוסיקה והאנרגיות באירוע, לשתות משהו טעים ומפנק במיוחד ולשוחח בנחת עם אחרים היושבים על הבר או אפילו עם הברמן. לעתים רבות שולחנות בר עשויים להיות המקום הפופולרי ביותר בכל האירוע, בו אנשים רק רוצים לשבת על הבר וליהנות מדרינק טוב ומשחרר שיעזור להם להעביר את האירוע בכיף. התאמת אורך הבר, כמות האנשים שיכולים לשבת בו, כמות הברמנים וסוג המשקעות המוגשים תלויה במארגני האירוע, בקהל היעד, בגודל האירוע ועוד.

השכרת ציוד וריהוט לאירועים:

אירוע לא יכול להתקיים רק מאטרקציות בלבד וכי צריך להשכיר גם ריהוט וציוד מסוגים שונים על מנת להפיק אירוע שלם. השכרת ריהוט לאירועים גם היא מתבצעת דרך רנטו שתוכל לספק לכם את כל מה שאתם צריכים כדי להרים אירוע איכותי ברמה גבוהה: ציוד תאורה והגברה, השכרת כיסאות, שולחנות, כלים לאכילה והגשה, דוכנים, מקרנים ומסכים, פופים, עמדות צילום וכל מה שאתם צריכים במקום אחד. כל אלה לצד אטרקציות מלהיבות, אוכל ומוסיקה יוכלו לספק לכם את כל מה שאתם צריכים לאירוע מופלא שאף אחד מהאורחים שלכם לא יישאר עדיף אליו.

אם כן, שולחנות בר לאירוע שלכם, לצד אטרקציות אירועים נוספות וריהוט מתאים – ישלימו את התמונה בכל הנוגע לציוד הנדרש לכם לקיום האירוע ברמה הגבוהה ביותר. תנאי שטח, גודל המתחם, כמות האורחים ופרמטרים נוספים אחרים עשויים להשפיע על בחירת הריהוט והציוד ומוטב להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו בנושא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *